KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9412091
nr 941 2091
Olle Svanlund
(1909-1996), Sverige
Blandteknik, Olle Svanlund (1909-1996), komposition, signerad. -70, 22x15
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:03:30
16/2 00:08:32
Olle Svanlund
Läs mer om Olle Svanlund